Biuro Karier Akademii im. Jakuba z Paradyża

                               w Gorzowie Wielkopolskim

                                                 ul. Fryderyka Chopina 52, budynek nr 7, pok. nr 1

                                                                    www.bk.ajp.edu.pl

Pracownik Działu Logistyki

KASKAT SP. Z O.O. W GORZOWIE WLKP. – FIRMA HANDLOWA ZAJMUJĄCA SIĘ

EKSPORTEM SPROSZKOWANYCH PRODUKTÓW MLECZNYCH, POSZUKUJE

PRACOWNIKA DO DZIAŁU LOGISTYKI ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. ANGIELSKIEGO I J.

ROSYJSKIEGO :

MIEJSCE PRACY: GORZÓW WLKP.

OPIS STANOWISKA:

- PROWADZENIE DOKUMENTACJI LOGISTYCZNEJ,

- OPRACOWANIE, UZGADNIANIE ORAZ SPRAWDZANIE PRAWIDŁOWOŚCI

WYSTAWIONYCH DOKUMENTÓW EKSPORTOWYCH TAKICH JAK

ŚWIADECTWO WETERYNARYJNE, ŚWIADECTWO POCHODZENIA, PACKING

   LIST, FAKTURY, CERTYFIKATY ANALIZ NA ZGODNOŚĆ Z AKREDYTYWĄ

I KONTRAKTEM,

- UZGADNIANIE TREŚCI ETYKIETY NA PRODUKTY,

WYMAGANIA:

- MINIMUM 2 LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRACY ZAWODOWEJ

- WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE KIERUNKI: EKONOMIA , LOGISTYKA,

ADMINISTRACJA , FILOLOGIA LUB INNE

- BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, PROGRAMY - EXCEL I WORD

- ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE POZIOM ZAAWANSOWANY

- ZNAJOMOŚĆ J. ROSYJSKIEGO W STOPNIU PODSTAWOWYM

( FIRMA ZAPEWNI SZKOLENIA JEZYKOWE W PRZYPADKU PODSTAWOWEJ

ZNAJOMOŚCI J. ROSYJSKIEGO ).

- UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU

- UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ

- UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

- PRAWO JAZDY KAT. B

OFERUJEMY:

- PRACĘ W FIRMIE Z 20 LETNIM DOŚWIADCZENIEM I UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ

NA RYNKU,

- PRZYUCZENIE DO PRACY W DZIALE LOGISTYCZNYM,

- MOŻLIWOŚCI ROZWOJU WŁASNEGO POPRZEZ SZKOLENIA FINANSOWANE

PRZEZ FIRMĘ,

- UMOWĘ O PRACĘ NA OKRES PRÓBNY, NASTĘPNIE NA CZAS OKREŚLONY,

- WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE W WYSOKOŚCI BRUTTO 3500 ZŁ,

- DODATEK DO WYNAGRODZENIA NA DOJAZDY DO PRACY WŁASNYM

SAMOCHODEM.

DOKUMENTY APLIKACYJNE CV I LIST MOTYWACYJNY

TEL. 660 528 504

Back to top