POLSKA RADA BIZNESU

 
 
POINFORMUJ studentów Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim O NAJWIĘKSZYM NIEZALEŻNYM PROGRAMIE STAŻOWYM W POLSCE
Szanowni Państwo,

Studenci i absolwenci Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim mogą zgłaszać się na staże w ramach 17. edycji Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu. 

Przekazuję materiały elektroniczne, które mogą Państwo pobrać pod tym linkiem. Są to grafiki i propozycje tekstów do wykorzystania na Państwa stronie internetowej, w newsletterach czy mediach społecznościowych.

W tym roku ponad 40 firm zaoferowało ponad 100 płatnych staży w kilkunastu branżach. Wszyscy stażyści otrzymają wynagrodzenie w kwocie min. 3500 zł za miesiąc. Szczegóły na stronie programkariera.pl.

Jestem przekonany, że 17. edycja Programu Kariera okaże się sukcesem. Przede wszystkim skorzystają na tym młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy, w tym studenci i absolwenci Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Dlatego liczę na współpracę z Państwem. 

Z pozdrowieniami,
Maciej Szulc
Koordynator Programu Kariera
 
 
Wiadomość wysłana w imieniu: Stowarzyszenie Polska Rada Biznesu, Al. Ujazdowskie 13, 00-001 Warszawa, przez: Forward PR Jacek Miciński, ul. Nałęczowska 58, 02-922 Warszawa.
 
 
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Ruszył nabór na płatne staże w ramach 17. edycji Programu Kariera
 

Back to top