Szanowni Państwo,

Prowadzimy permanentny nabór osób posługujących się językiem niemieckim. Na tego typu spotkaniu moglibyśmy przedstawić aktualne oferty pracy ale także opowiedzieć o praktycznych sposobach poszukiwania pracy/ pisania CV/ prezentacji na rozmowach rekrutacyjnych.

W skład Grupy Sitel wchodzą wiodące w branży firmy oferujące outsourcing procesów biznesowych, marketing cyfrowy, szkolenia i zarządzanie talentami, technologie i innowacje, rozwiązania konsultingowe i analityczne.

Szukamy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta – j. niemiecki

Miejsce pracy: Praca zdalna

W naszym zespole będziesz telefonicznie lub mailowo wspierać użytkowników niemieckojęzycznej witryny aukcyjnej.

Warto do nas dołączyć:

• Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta w amerykańskiej firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Oczekujemy:

• Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. C1
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Dokładności i dobrej organizacji pracy
  • Praca na cały etat lub w niepełnym wymiarze godzin

Zyskujesz:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ zlecenie
  • Pracę w godzinach elastycznych
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, bony świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych
  • Bonusy dla najlepszych pracowników

W dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182), prowadzonych przez Sitel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 7. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. "

Złożenie aplikacji oznacza zgodę aplikującego na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji zgonie z globalną polityką prywatności Sitel Worlwide Corporation (dostępnej na stronie www.sitel.com).

Szukamy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta – j. niemiecki

Miejsce pracy: Praca zdalna

W naszym zespole będziesz telefonicznie, mailowo oraz przy pomocy chatu wspierać użytkowników międzynarodowej firmy z branży systemów płatności.

Oferujemy:

•            Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

•            Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta w międzynarodowej firmie

•            Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Oczekujemy:

•            Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. C1

•            Mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta

•            Umiejętności obsługi komputera

•            Dokładności i dobrej organizacji pracy

•            Praca na cały etat

Zyskujesz:

•            Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ zlecenie

•            Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, bony świąteczne

•            Program poleceń pracowniczych

•            Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

APLIKACJE POWINNY SPŁYWAĆ NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.