Halo STUDENCI z całej POLSKI! ?

Rok 2021 przynosi wiele wyzwań i już wiemy, że Kaufland czeka kolejny skok rozwojowy! W związku z tym otwieramy REKORDOWĄ liczbę miejsc dla praktykantów.

Kilka faktów:

? Czekamy na Was w Centrali Kaufland we Wrocławiu, w 3 Centrach Dystrybucyjnych w Woli Krzysztoporskiej, Gliwicach i Bydgoszczy, w biurach regionalnych w Katowicach i Warszawie oraz w naszych marketach.

? Czas trwania praktyk: 3 miesiące.

? Wynagrodzenie: 2900 brutto.

? Czas trwania praktyk: 1.07-30.09

Obszary Centralne, markety, łańcuch dostaw, logistyka, finanse i rachunkowość, kontrola konkurencji, dział graficzny, pion rekrutacji i marketingu personalnego, dział relacji pracowniczych, a może systemy informacyjne? Mamy naprawdę wieeeeele ofert i jesteśmy pewni, że udowodnimy Wam, że Kaufland to dobre miejsce, aby wiedzę teoretyczną połączyć z praktyką!

Studencie, dajemy Ci możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych ekspertów, a po skończonych praktykach... kto wie, może zostaniesz z nami na dłużej? ?

PS Tak, dobrze widzicie, na zdjęciu mamy 2020 rok – to pamiątka po zeszłorocznych praktykach ? A my już nie możemy się doczekać, kiedy wykonamy kolejne zdjęcie!

https://bit.ly/3hjv5OB ? tutaj wszystkie oferty!

 

 

 

Back to top