Dzień dobry,

Serdecznie zapraszamy wszystkie młode firmy, oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na bezpłatne szkolenie w ramach programu Firma Jutra organizowanego przez Google i PFR.

Będzie nam miło, jeżeli przekażą Państwo zaproszenie zainteresowanym oraz udostępnią nasze wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/509316290028128?acontext=%7B"event_action_history"%3A[%7B"mechanism"%3A"surface"%2C"surface"%3A"edit_dialog"%7D]%7D

Szkolenie on-line: Firmy Jutra - nowy program wsparcia dla firm

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza start`upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na szkolenie, które pomoże wykorzystać szanse działania w sieci na rzecz zwiększenia liczby klientów, przychodów i zysków w ramach nowego programu Firma Jutra, realizowanego przez Google i PFR. Szkolenie odbędzie się 3 grudnia o godz. 10:00.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej firmy w wyszukiwarce, na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę, jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google, jakich narzędzi używać przy przygotowywaniu listy słów kluczowych dla witryny firmy, jak mierzyć ruch na stronie i wiele innych.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się:

• jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej firmy w wyszukiwarce,
  • na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę,
  • jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google,
  • jakich narzędzi używać przy przygotowywaniu listy słów kluczowych dla witryny firmy,
  • jak mierzyć ruch na stronie,
  • gdzie szukać wsparcia w ramach programu Firmy Jutra.

Szkolenie poprowadzi p. Sebastian Skórski - specjalista ds. marketingu internetowego, doradca w programie Firny Jutra.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Zapraszamy!

Z poważaniem,