CURRICULUM VITAE

Imię i nazwisko

Aktualny adres

Wykształcenie:

Podaj nazwę szkoły, wydział, kierunek, specjalizację, tytuł pracy magisterskiej, inżynierskiej. W zależności od branży lub stanowiska, o które się ubiegasz, możesz wymienić istotne z punktu widzenia firmy przedmioty, ponieważ pracownik działu rekrutującego nie zawsze posiada informacje na temat programu nauczania obowiązującego w danej uczelni.

Dodatkowe kursy i szkolenia

Przy kursach powinieneś podać nazwę uzyskanych certyfikatów oraz wymienić organizację, która je prowadziła.

Doświadczenia zawodowe:

Liczy się każda wykonywana przez Ciebie praca podczas studiów; staże; praktyki; wolontariat.

Kwalifikacje i umiejętności:

Tutaj możesz wymienić umiejętności praktyczne, np.: znajomość różnych programów IT, obsluga urządzeń biurowych, prawo jazdy.

Języki obce:

Powinieneś wymienić wszystkie języki obce, które znasz, określając stopień zaawansowania w mowie i piśmie. Jeżeli masz stopień znajomości słownictwa specjalistycznego, potwierdzony egzaminem lub certyfikatem, będzie to dodatkowy atut.

Dotychczasowe osiągnięcia:

Wymień osiągnięcia naukowe, publikacje, stypendia, projekty, w których brałeś udział.

Zainteresowania zawodowe:

Oczekiwania pod kątem przyszłej pracy, interesujące dziedziny, planowanie rozwoju zawodowego.

Zainteresowania pozazawodowe:

Wymień swoje zainteresowania. One podnoszą atrakcyjność kandydata. Są dla pracodawcy wskazówką, jakim jesteś człowiekiem, w jakich sytuacjach czujesz się najlepiej, jakie obowiązki będą dla ciebie odpowiednie.

PAMIĘTAJ!

Pod CV koniecznie musisz umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą, z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133

Odręczny podpis