|       |   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie wiedzy „Przedsiębiorczość”.

comarch e uczymy v2Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Koło Naukowe Rachunkowości i Podatków KoRa serdecznie zapraszają zainteresowanych studentów i pracowników dydaktycznych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim do udziału w bezpłatnych e-szkoleniach z obsługi systemu Comarch ERP Optima, oprogramowania służącego do obsługi księgowości, kadr i płac oraz sprzedaży. Wszystkie proponowane przez nas szkolenia kończą się równie bezpłatnym egzaminem on-line, którego zdanie jest równoznaczne z otrzymaniem certyfikatu!

Baner SwB 2021W dniu 14.12.2021r. na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się X, jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Skuteczność w biznesie" pod hasłem „Współpraca nauki i biznesu szansą rozwoju gospodarki”.  

kawa„Przy kawie o sprawie” to cykl otwartych wykładów gościnnych  - spotkań, inicjowanych przez studentów Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, podczas których przy filiżance aromatycznej kawy, studenci mają sposobność spotkania się z doświadczonymi pracownikami- ekspertami instytucji z którymi nasza Akademia współpracuje i którzy dzielą się ze studentami swoją praktyczną wiedzą.

Baner SwB 2021Komitet Organizacyjny Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Skuteczność w Biznesie” pod patronatem honorowym prof. dr hab. Elżbiety Skorupskiej-Raczyńskiej Rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Polskiej Akademii Nauk Oddział w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić na X Miedzynarodową Konferencję pod hasłem „Współpraca nauki i biznesu szansą rozwoju gospodarki”, która zaplanowana została na dzień 14 grudnia 2021 r. w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. F. Chopina 52 (sala konferencyjna Biblioteki Głównej AJP), w formie hybrydowej. 

Logo_tirSzanowni Studenci,

w ramach wykładu STRATEGIE PRZEDSIĘBIORSTW TRANSPORTOWYCH I SPEDYCYJNYCH w dniu 08.12.br o godzinie 10:15, zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych z Maciejem Rafalskim, doświadczonym spedytorem w przedsiębiorstwie Translogistic Sławomir Haszczak w Gorzowie Wielkopolskim. Warto nadmienić, iż Pan Maciej jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego AJP.

Back to top