|       |   EN

Wydział Humanistyczny - aktualności

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji: Wspólnotowe uwarunkowania języka i tekstu kontynuującej proponowany przez Zakład Historii Języka Polskiego Uniwersytetu Łódzkiego oraz Zakład Językoznawstwa Uniwersytetu Zielonogórskiego cykl spotkań: Język — obyczaj — wspólnota

Uwaga studenci pierwszego roku!

Szkolenie bhp i biblioteczne, w ramach Dnia Adaptacyjnego, znajduje się na platformie e-dziekanat w zakładce e-learning i będzie dostępne do 15 listopada 2021 r. Szkolenie jest obowiązkowe, uzyskanie zaliczenia odbędzie się na podstawie oświadczenia, znajdującego się także na platformie e-dziekanat, odesłanego na adres e-mailowy jmuniak@ajp.edu.pl . Na pierwszych zajęciach przedstawiciele poszczególnych wydziałów przekażą studentom informacje dotyczące funkcjonowania Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. W trakcie tego spotkania studenci będą składać obowiązkowe ślubowanie przed przedstawicielami Uczelni.

Dear scientists, graduate students, students!

We invite you to participate extramural International Scientific and Practical Conference «MODERN RESEARCH IN COGNITIVE PSYCHOLOGY» (ICRACP 2021), which will be held on May 24-28, 2021 at the National University of Ostroh Academy (Rivne Region, Ostroh).

Szczegółowe informacje w załączniku.

Pobierz plik (Інформаційний лист (3).pdf)Інформаційний лист (3).pdf

Szanowni Państwo!

Zakład Języka Polskiego Wydziału Humanistycznego oraz Akademickie Centrum Ukrainoznawcze Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z Wydziałem Turystyki Przykarpackiego Narodowego Uniwersytetu im. Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankowsku (Ukraina) serdecznie zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej Dziedzictwo kulturowe pogranicza, która odbędzie się w dn.             11 maja 2021 r. w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.

Dziedzictwo pogranicza 2021, komunikat akt. (1).doc

Dziedzictwo pogranicza 2021, komunikat ANG..pdf

Dziedzictwo pogranicza 2021, zgłoszenie.doc

W załączniku dostępne godziny pracy Dziekanatu:

Pobierz plik (WH.jpg) Godziny pracy Dziekanatu WH

Termin przyjmowania zgłoszeń na wyjazdy pracowników w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych i w celach szkoleniowych do uczelni/instytucji zagranicznych w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 został wydłużony do 5 lipca 2020. Studenci mogą składać wnioski na bieżąco.