|       |   EN

Aktualności

Plakat dot. konferencji naukowej Dnia 9 marca 2023 r. o godz. 10.00 w Akademii im. Jakuba z Paradyża przy ul. Fryderyka Chopina 52,  odbędzie się współorganizowana przez Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego AJP konferencja pn. KSZTAŁTOWANIE BEZPIECZNEJ PRZESTRZENI I CYBERPRZESTRZENI W INTERDYSCYPLINARNYM DYSKURSIE NAUKOWYM WSPÓŁDZIAŁANIA ZE SŁUŻBĄ WIĘZIENNĄ.

Zaproszenie na uroczystość upamiętniająca 60. rocznicę śmierci prof. Stanisława KirkoraBiblioteka Główna im. Elizy Orzeszkowej AJP w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Gorzowie Wielkopolskim, Lubuska Izba Lekarsko-Weterynaryjna w Zielonej Górze, Główna Biblioteka Lekarska w Warszawie Oddział w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają na uroczystość z okazji 60. rocznicy śmierci prof. Stanisława Kirkora, która odbędzie się w 9 lutego br. o godz.10.00 w Bibliotece Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Grafika dot. Legii AkademickiejLEGIA AKADEMICKA

Ochotnicze szkolenie wojskowe studentów „Legia Akademicka”, realizuje się w ramach części teoretycznej i praktycznej w celu gromadzenia wyszkolonych zasobów żołnierzy rezerwy na potrzeby uzupełnień osobowych Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej w korpusach: szeregowych, podoficerów i oficerów.

W dniu 26 stycznia 2023 roku w Zielonej Górze odbyła się Gala wręczenia wyróżnień  Plebiscytu Edukacyjnego 2022 roku organizowanego przez Gazetę Lubuską.

Na zdjęciu: Trener Tomasz Saska z nagrodąTomasz Saska – trener Akademickiego Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ALKS AJP zdobył, decyzją Kapituły, nagrodę dla Najlepszego Trenera Sportów Indywidualnych Województwa Lubuskiego w 60 Sportowym Plebiscycie Gazety Lubuskiej.

To duże wyróżnienie, jak powiedział Trener, które „dzięki pomocy Pani Rektor Skorupskiej-Raczyńskiej, która nas bardzo wspiera, wspiera naszych sportowców, daje możliwości też studiowania na Akademii im. Jakuba z Paradyża (...)” jest bardzo ważne.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

źródło: Facebook: Tomasz Saska

Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim otrzymała decyzje w sprawie ewaluacji naukowej uczelni. Po odwołaniu, uczelnia uzyskała trzy kategorie B+ w dyscyplinach: inżynieria mechaniczna, językoznawstwo i pedagogika oraz cztery kategorie B w dyscyplinach: ekonomia i finanse, informatyka techniczna i telekomunikacja, nauki o bezpieczeństwie, nauki prawne.

Zapraszamy wszystkich studentów oraz uczniów szkół średnich do udziału w Hackathonie!

Szczegóły i formularz zapisów znajdują się pod linkiem: http://hackathon.ajp.edu.pl/

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 lutego 2023 roku.

Zmiana terminu Hackathonu